News Ticker

„Zmiany” – nowy singiel projektu KOLOROFONIA!

Aktualności

KOLOROFONIA / fot. patronite.pl/kolorofonia

KOLOROFONIA powraca z nowym utworem, którego tytuł nie tylko koresponduje ze zmianą pory roku, która przypadła na dzień jego premiery, ale również a może przede wszystkim ze zmianą zarówno w stronie wizualnej, jak i brzmieniowej nowego singla.

Zmiany to połączenie sił twórcy pierwszego klipu oraz autorów ostatniego ruchomego obrazu Kolorofonii. Za zdjęcia, montaż i postprodukcję odpowiada Maciej Wesołowski, twórca teledysku do pierwszego singla z debiutanckiej płyty projektu, zaś za światła na planie odpowiada Marcin Nowak (www.musicplease.pl) oraz Krzysztof Parczewski (www.showtechnika.pl), twórcy poprzedzającego ten obraz klipu. Największy wkład w produkcje teledysku wniósł Marcin Gutkowski, użyczając na potrzeby realizacji swe studio fotograficzne MG Foto (www.marcingutkowski.com.pl) oraz zapraszając do udziału zaprzyjaźnioną modelkę, która na co dzień występuje jako tancerka w dyskotekowej formacji Joker. Ten mariaż zaowocował najciekawszym jak dotąd teledyskiem, jaki ma na swoim koncie KOLOROFONIA.

KOLOROFONIA / fot. patronite.pl/kolorofonia

Brzmienie, które różni tę produkcję od wcześniejszych, to zasługa masteringu, za którym stoi Tomasz “TEKA” Kucharski (www.tekamusic.net). Nie bez znaczenia jest fakt, że za sprawą tej obróbki utwór zyskał nowe, bardziej dynamiczne brzmienie.

Tytułowe ZMIANY, to także kolejna zapowiedź, po poprzednim singlu MAMY SOUNDSYSTEM, nowego, planowanego na koniec tego roku wydawnictwa.

KOLOROFONIA to projekt, w którego skład wchodzą: Michał „KOLO” Kisielewski, raper, autor tekstów i jego pomysłodawca oraz Albert „TONTON AL” Toruński, który odpowiada za jego warstwę muzyczną. Na koncie mają debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, który ukazał się latem 2015 roku oraz epkę „2K16” wydaną rok później.  Oba wydawnictwa, choć wydane niezależnie, są ogólnodostępne zarówno cyfrowo jak i fizycznie.

www.facebook.com/KOLOROFONIA

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.