News Ticker

Wygraj płytę zespołu Katedra

Konkurs: zakończony

fot. Sebastian Siepietowski, Maria Łuc | źródło facebook

Katedra to wrocławski zespół, który łączy wpływy rocka progresywnego, polskiego big-bitu i współczesnej rockowej psychodelii.

Płyta „Zapraszamy na Łąki” to pierwsze oficjalne wydawnictwo tej młodej formacji. Krążek zawiera 12 kompozycji, wszystkie utrzymane w stylistyce rocka lat 60/70. Album bogaty jest w świetne blues-rockowe patenty, ale to nie jedyny odcień, który maluje się na tej płycie. Zespół zapragnął również dodać coś od siebie i nadać swojej twórczości nowych barw, a przy tym przybliżyć słuchaczom emocje, radość, klimat i prawdę, którą znaleźć można właśnie w muzyce tamtych czasów.

Katedra – „Zapraszamy na Łąki” (2015)

ZASADY KONKURSU:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Polubić fanpage zespołu Katedra
  2. Polubić fanpage Music Fabrication
  3. Udzielić odpowiedzi na pytanie: Za co kochasz muzykę rockową lat 60/70.

Odpowiedź prosimy wpisać w komentarzu pod konkursem na stronie, wraz z adresem e-mail, gdyż będzie nam on potrzebny do skontaktowania się ze zwycięzcą. Z pośród wszystkich komentarzy wyłonimy jeden, który najbardziej nas zaskoczy/poruszy/zaciekawi.

Czas trwania: od 15.10.2015 do 25.10.2015 / Ogłoszenie wyników 26.10.2015

Zwycięzca konkursu: Bizon

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

1 komentarz wpisu Wygraj płytę zespołu Katedra

  1. Muzykę rockową przełomu lat 60. i 70. kocham przede wszystkim za niemożliwe do podrobienia połączenie współbrzmienia organów Hammonda i gitary elektrycznej, za przecieranie nowych szlaków i przesuwanie granic w czasach, gdy dominowały proste popowe melodie i za to, że nawet po 50 latach wciąż powstaje na całym świecie mnóstwo zespołów, które wzorują swoje brzmienie właśnie na tym, co wymyślono niemal pół wieku temu

Komentarz są niedostępne