News Ticker

Włodzimierz

Muzyczne odkrycia

Włodzimierz / fot. Sis

Artysta, którego dziś odkryliśmy to Michał Włodarczyk. Ma 21 lat i pochodzi ze Śląska. Tworzy mieszankę muzyki elektronicznej, funky, d’n’b, a w niektórych projektach nawet wschodniego folkloru. Za dnia student medycyny, aby nocą dokonywać cięć sekcyjnych na ludzkich głowach i wsadzać w nie kilobity nieprostolinijnej muzyki.

Włodzimierz to młody muzyk, producent, multiinstrumentalista, a prościej – chłopak, który kocha sztukę. W swoim małym zagraconym pokoju sam nagrywa wszystkie ścieżki. Sam cieszy się z każdego subtelnie dobranego dźwięku. Sam krzyczy na każde źle dobrane słowo. Wychodzi z domu, łyka świat jak słodkie mleko by wrócić do domowego studia, zamienić to na język muzyki elektronicznej, funkowej, folkowej i powtórzyć całość od nowa.

Zajmuję się także montażem klipów do swojej muzyki, chociaż jak twierdzi, robienie filmów kosztuje go o wiele więcej nerwów niż tworzenie muzyki. Robi wszystko sam, ale jak twierdzi nie przez brak pieniędzy, a dzięki braku. Gdyby nie musiał kombinować, Włodzimierz nigdy nie zostałby wykombinowany. Aktualnie pracuje nad własną EP-ką pod tytułem “Medikalog”, w której próbuje do rytmów niekonwencjonalnej muzyki podjąć rozważania nad sensem Dekalogu w dzisiejszych czasach pośpiechu, zupy z proszku oraz świecących neonów.

Wysłuchajcie jednej z opowieści:

Oficjalny facebook Włodzimierza

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.