News Ticker

Tiny Giant wypuścił nowy singiel – „School of Hard Knocks!”

Aktualności

Tiny Giant | (od lewej Mat Collis, Chloë Alper) | fot. bbc.co.uk

14 października 2016 roku, ukazał się nowy, drugi singiel brytyjskiego duetu Tiny Giant. Utwór ten nosi nazwę ,,School of Hard Knocks”i jest to drugie, oficjalne wydawnictwo zespołu, po wydanym w maju zeszłego roku debiutanckiego ,,Joely”.

Piosenka utrzymuję się w dość mieszanej stylistyce muzycznej i reprezentuje ich nadchodzący długogrający album. Połączenie muzyki elektronicznej wraz z  dość intrygującym brzmieniem gitar, stanowi tu bardzo ciekawą propozycję. Ta wesoła i energetyczna kompozycja powinna przypaść do gustu miłośnikom muzyki alternatywnej z gatunku New Age. ,,School of Hard Knocks” wyznacza nową drogę zespołu. Pokazuje kierunek, w którym brytyjski duet chce teraz podążać. Zespół zapewnia, że nowy album ukaże się w tym roku, a kompozycje na nim zawarte będą utrzymane w stylistyce najnowszego singla.

Pierwszy koncert, na którym się pojawią odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku. Tiny Giant wystąpią na Are You Listening? Festival w UK. Po tym wydarzeniu zespół zamierza wyruszyć w trasę po Europie i Ameryce, lecz informacje na ten temat nie są jeszcze do końca sprecyzowane.

Tiny Giant | (od lewej Mat Collis, Chloë Alper) | fot. bbc.co.uk

Tiny Giant to zespół, który na swoim koncie ma już występ na scenie BBC Music Introducing podczas festiwalu Reading & Leeds Festival 2016. Muzycy zagrali tam tuż po wydaniu swojego debiutanckiego singla ‘Joely’ i był to ich pierwszy występ na tak dużym i prestiżowym festiwalu z nowym projektem.

Nowy singiel można odsłuchać tutaj:

https://www.facebook.com/TinyGiantmusic
https://www.facebook.com/TinyGiantPoland

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.