News Ticker

The Winery Dogs prezentują nowy singiel „Oblivion”. Płyta ukaże się już na początku października

Aktualności

The Winery Dogs | Loud & Proud / Photo by Jamel Toppin

Amerykańska supergrupa The Winery Dogs w składzie Mike Portnoy (DREAM THEATER, AVENGED SEVENFOLD, ADRENALINE MOB), Billy Sheehan (MR. BIG, TALAS, DAVID LEE ROTH) i Richie Kotzen (MR. BIG, POISON) wydają swój drugi album „Hot Streak” pod szyldem wytwórni Loud & Proud Records.

Nowe wydawnictwo zespołu poprzedza singiel „Oblivion”, który od pierwszych sekund zaskakuje nas szybkim i dynamicznym riffem oraz niesamowitą techniką gry na instrumentach. Co tu dużo mówić… zapowiada się kolejny genialny album tej grupy.

Richie Kotzen o nowej płycie:

Czuję, że wznieśliśmy zespół na inny poziom. Kompozycje są mocniejsze niż poprzednio. Czuję się bardziej związany tekstowo i muzycznie z tym, co zrobiliśmy na tej płycie, niż na debiucie. Poszerzyliśmy swój zakres muzyczny i ruszyliśmy do przodu.

Najnowszy singiel udowadnia, że panowie z The Winery Dogs nie zwalniają tempa i mimo upływu lat ciągle są w świetnej formie. Utwór można przesłuchać tutaj.

Premiera albumu zapowiedziana jest na drugiego października. Supergrupa rozpocznie swoją trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych grając kolejno w takich miastach jak: Ridgefield (3 październik), Jim Thorpe (4 październik), Boston (5 październik). Aktualna lista zaplanowanych show dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu www.thewinerydogs.com

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze