News Ticker

Superhalo

Muzyczne odkrycia

Superhalo / źródło: facebook / fot. Weronika Kozaryn

Superhalo to psychodeliczny, rock’n’rollowy twór czerpiący inspiracje z otaczającej go porażyńskiej przyrody. Formacja rezyduje w studio im. Toma Waitsa w Porażynie koło Opalenicy, a muzycy pochodzą z różnych stron Wielkopolski (Poznań, Opalenica, Mosina, Nowy Tomyśl).

Debiutowali w 2013 roku albumem „Czerwona”. Niedawno zakończyli pracę nad kolejnym długogrającym krążkiem pt. Bang!Bang, który ukaże się w styczniu 2016 roku. God Awaits Me Across the River, Catching Tides i Danger!Poison to utwory zapowiadające najnowsze wydawnictwo. Nagrania obydwu płyt odbyły się w Studio Vintage Records w Porażynie. Właścicielem studia i wydawnictwa jest Szymon Swoboda – perkusista zespołu.

Od czasu debiutu zagrali kilkadziesiąt koncertów na festiwalach w kraju (Festiwal Solidarności, Festiwal Bluesonalia, Baszta Festiwal, Szczecin Music Fest), za granicą: (Stoner Rock Night –Paryż, Desert Dockyard – Kolonia) oraz pojedynczych koncertów min. z zespołami Triggerfinger (Belgia), Stoned Jesus (Ukraina) i Ocean. W maju 2014 odbyli dziewięciodniową trasę koncertową po zachodniej Europie (Niemcy, Belgia, Francja).

http://www.facebook.com/SUPERHALO
http://superhalo.bandcamp.com/
www.superhalo.com.pl

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.