News Ticker

Smokestack po pięciu latach wydaje pierwszą EP’kę pt. „Unspeakable”!

Aktualności

Smokestack | fot. Facebook

Smokestack to komin, z którego kopci się rock, rythm ‘n blues, funk oraz fuzja tylko dobrych dźwięków. Zespół powstał w 2009 roku, a założycielem i liderem projektu jest Krzysztof Siewruk.

Zespół pięć lat temu zakończył pracę nad swoją debiutancką EPką pt. ‘Unspeakable’. Z przyczyn od nich niezależnych materiał musiał niestety przeleżeć w szufladzie parę ładnych lat, ale w końcu mogą się nim wreszcie podzielić. Bez premierowej pompy i promocji udostępniają pierwsze nagrania Smokestack!

Okładka płyty | Smokestack – Unspeakable (2017)

Członkowie grupy postanowili ograniczyć się do udostępnienia płyty najpopularniejszym dystrybutorom muzyki w internecie. ‘Unspeakable’ znaleźć można w iTunes, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon MP3, YouTube oraz kilku podobnych stronach.

Na debiutanckim EP znajduje się pięć utworów, w których usłyszycie wielu znamienitych muzyków. Wśród nich Wojtek Garwoliński, Borys Sawaszkiewicz, Kuba Fiszer, Darek Rybicki, Marcin Pendowski, Robert Szydło, Jacek Lesiak iPaweł Muzzy Mikosz. Nagrań dokonano w Stobno Records, Studio 5150 oraz Vintage Records, gdzie miksu płyty podjął się Szymon Swoboda.

iTunes: http://bit.ly/unspeakable-itunes
Spotify: http://bit.ly/unspeakable-spotify
Deezer: http://bit.ly/unspeakable-deezer
www.facebook.com/SmokestackPL

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.