News Ticker

Otwórz swój własny sklep z płytami Winylowo! Słów kilka o projekcie Tomasza Olszewskiego

Artykuły tematyczne

fot. Krzysztof Malik - OSNOstudio | Tomasz „Pan Winyl” Olszewski

Projekt Winylowo Polska skierowany jest do tych osób, które myślą o otworzeniu własnego sklepu z winylami. Tomasz Olszewski zaprasza wszystkich do współpracy.

Franchisingowa akcja pt. Projekt Winylowo Polska nabiera coraz większego tempa.  Tomasz Olszewski założyciel winylowo.com oraz właściciel sklepu Cloud 7 , wpadł na pomysł otworzenia sieci winylowych sklepów jego marki na terenie całej Polski – w skrócie, jeśli chcecie założyć swój własny sklep z czarnymi krążkami, możecie zrobić to pod szyldem Winylowo. Prowadzone są rozmowy z firmą audioMAX24, która być może niebawem otworzy oddział w Zielonej Górze, pojawiły się też takie miasta jak Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Amsterdam, Dublin – zainteresowanie jest bardzo ogromne. Marka istnieje na rynku już od 5 lat i cały czas się rozwija.

Ten projekt jest stworzony dla tych ludzi, którzy chcą spełniać swoje marzenia. Spełniać marzenia posiadania własnego sklepu z winylami. Wychodzimy wam na przeciw, mamy to wszystko co udało się nam osiągnąć i jesteśmy w stanie z wami się tym podzielić.

– mówi pan Tomasz Olszewski w swoim vlogu na kanale winylowoTV.

Każdy kto wykupi licencje otrzyma wsparcie techniczne zarówno w sprzedaży online jak i obsługi klienta,  pełne prawo do prowadzenia działalności pod nazwą winylowo.com, a także dostęp do sklepu online oraz strony winylowo hurtownia, która dostarczać będzie płyty w bardzo przyzwoitych cenach.

Tomasz Olszewski – winylowo.com

Istotnym warunkiem licencji jest to, że w każdym małym mieście może być tylko jeden sklep winylowo. W przypadku dużych miast takich jak: Łódź, Poznań, Warszawa, dopuszczalna jest możliwość otworzenia dwóch oddziałów położonych od siebie w dużej odległości. Poniżej prezentujemy link do filmu pana Tomasza, w którym znajdziecie więcej szczegółów dotyczących projektu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej piszcie lub dzwońcie do (UK) Tomek Olszewski anatom2008@gmail.com, 00447861737662 lub (PL) Tomek Łagutko 0048 782003013, t.lagutko@esystem24.com.

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.