News Ticker

Nowy utwór Maren Morris!

Aktualności

Maren Morris | źródło: gq.com

Poniedziałkowy incydent w Las Vegas poruszył wielu. Podczas koncertu artysty muzyki country, Jasona Aldean, za sprawą strzałów zginęło 59, a rannych zostało 515 osób. Cała społeczność gwiazd zjednoczyła się wyrażając swój żal i kondolencje dla rodzin ofiar. Niektórzy poszli jednak o krok dalej.

Znana z przeboju My Church Maren Morris pod wpływem tych wydarzeń zdecydowała się wydać premierowy utwór. Dear Hate, w którym gościnnie usłyszymy też Vince’a Gilla jest akustyczną kompozycją, w której tekście podmiot liryczny zwraca się do nienawiści. Znajdziemy tam nawiązania do biblijnego Edenu oraz do ataku na Wall Trade Center.

Delikatny, minimalistyczny aranż pozwala skupić się słuchaczom właśnie na tekście, którego końcowe przesłanie jest jasne. Pomimo całej nienawiści, miłość zawsze zwycięży.

Cały dochód z utworu artystka zdecydowała się przeznaczyć na Music City Cares, zbiórkę pieniędzy zorganizowaną w stanie Tennessee by pomóc rodzinom ofiar oraz rannym z Las Vegas.

Maren Morris (2017)

Oto co Maren Morris mówi o utworze Dear Hate:

“Napisałam tę piosenkę 3 lata temu, a nagrałam rok temu z Vincem Gillem. Fani cały czas pytali mnie kiedy się nią podzielę, a ja nie wiedziałam kiedy będzie odpowiedni moment. Nienawiść jest wszędzie, a ja cięgle mam wrażenie, że nie robię wystarczająco dużo. W najciemniejszym tunelu zawsze jest miłość i muzyka. Po to właśnie istnieje. Oto Dear Hate. Cały dochód z tej piosenki przeznaczę na Music City Cares.”

Maren Morris to 27 letnia piosenkarka country. Jej debiutancki album z 2016 roku wygenerował wspomniany już wcześniej hit My Church. Dostał też, aż 4 nominacje do Grammy z czego Maren udało się zgarnąć jedną statuetkę. Za najlepszy występ solowy gatunku country.

www.facebook.com/marenmorris

Adrianna Małolepszy

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.