News Ticker

Jesienna trasa Call The Sun

Aktualności

Call The Sun podczas koncertu w łódzkiej Wytwórni | fot. Michał Łoś Łochowski

“To była prawdziwa kąpiel w słońcu. Zanurzyłem się w przestrzeni metalicznych dźwięków gitar i nastrojowości w stylu Foalsów.” – tak pisali o nich recenzenci po debiucie koncertowym, który miał miejsce na Open’er Festival.

W skrócie Call The Sun, to kwartet chłopaków spragnionych nowej muzyki i eksperymentów z dźwiękami. Światu pokazali się drogą internetową w maju 2014 r. Od tamtej pory wystąpili m.in. u Kuby Wojewódzkiego, w półfinale programu Must Be The Music, na Ursynaliach w Warszawie, czy support Nothing But Thieves. W tej chwili pracują nad wydaniem debiutanckiej płyty.

Maciej Palmowski | Call The Sun | fot. Michał Łoś Łochowski

Maciej Palmowski | Call The Sun | fot. Michał Łoś Łochowski

Zespół podbija serca coraz większej publiczności i występuje na licznych koncertach w Polsce. Zainteresował się nimi sam Piotr Rogucki, który po znakomitym występie chłopaków w Must Be The Music zaproponował im wspólną trasę koncertową ze swoim projektem „Piotr Rogucki Solo”. Obecnie Call The Sun jest w trakcie trasy z zespołem COMA. Muzycy mają już za sobą koncert w Łodzi, który odbył się 07.11.2015r w klubie Wytwórnia przy ulicy Łąkowej 29. Aktualna rozpiska wszystkich gigów przedstawia się następująco:

Warszawa 13.11.2015 Kraków 21.11.2015 Katowice 04.12.2015

www.facebook.com/callthesunofficial

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.