News Ticker

Hodhill

Muzyczne odkrycia

Hodhill (2016) / www.hodhill.pl

Hodhill to Łódzki zespół rockowy założony w 2004 roku. Mocne gitarowe brzmienie ciężko dokładnie zdefiniować, muzyka krąży gdzieś wokół hard rocka z wieloma elementami wspólnymi dla innych gatunków.

Poza tradycyjnym składem wspartym delikatną elektroniką pojawiają się także instrumenty etniczne mi. bałałajka czy skrzypce. Scena w trakcie koncertów zawsze wypełniona jest silną energią, ale także przemyślanymi tekstami oraz kompozycjami niebanalnymi, pozwalającymi nacieszyć ucho różnorodną harmonią. Niezależnie czy chodząc na koncerty idziesz się wyskakać czy posłuchać czegoś ambitniejszego – zawsze znajdziesz coś dla siebie. Hodhill grywał już na jednej scenie mi. z Kultem, Hey, Cool Kids od Death, Carrionem, Oceanem oraz wieloma innymi cenionymi w Polsce zespołami. Do tej pory pozostaje zespołem mocno undergroundowym, a mimo to dobrze już znanym nie tylko w rodzinnej Łodzi.

Skład zespołu: Arek Gruszczyński – wokal / Andrzej Łucki – gitara /Jarek Parczewski – gitara, skrzypce, bałałajka i wszystko co mu wpadnie w ręce / Stachu Jakś – bas / Maciej Morawski – perkusja

www.facebook.com/Hodhill

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.