News Ticker

Guns N’ Roses w Gdańsku!

Aktualności

Guns N’ Roses Officially Announce Not In This Lifetime Tour

20 czerwca 2017 r. na gdańskim stadionie Energa wystąpi jedna z największych gwiazd muzyki rockowej – zespół Guns N’ Roses. Grupa reaktywowała się po latach konfliktów i napięć, aby w nieco zmienionym składzie ruszyć w trasę „Not In This Lifetime”. Sprzedaż biletów ruszyła 9 grudnia 2016 r.

Guns N’ Roses to bez wątpienia jeden z tych zespołów, który wywarł ogromny wpływ na historię muzyki rockowej. Grupa, która swoje największe sukcesy święciła w połowie lat osiemdziesiątych oraz w początkach lat dziewięćdziesiątych zawita po raz trzeci do naszego kraju (wcześniej Warszawa – 2006 oraz Rybnik- 2012). O ile w poprzednich dwóch przypadkach trudno mówić o „prawdziwych gunsach”, gdyż z oryginalnego składu zobaczyć można było jedynie wokalistę Axl’a Rose’a oraz klawiszowca Dizzy’ego Reeda, o tyle tym razem zespół wystąpi w składzie bardziej zbliżonym do klasycznego. Do wspomnianych muzyków dołączyli bowiem Slash oraz Duff McKagan, czyli dwa gitarowe brzmienia, które budowały legendę grupy w minionym stuleciu. Skład zespołu uzupełnią Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Meelisa Reese (instrumenty klawiszowe, wokal wspierający). Bez wątpienia dla wszystkich fanów będzie to prawdziwa muzyczna uczta.

Oficjalny plakat | www.livenation.pl

Koncert w Polsce jest częścią światowej trasy zespołu, która obejmie swym zasięgiem niemal wszystkie kontynenty. Europejska część tournee rozpocznie się 27 maja 2017 roku, w jej ramach przewidzianych jest 18 występów.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku wystartowała 9 grudnia 2016 r. Wejściówki można nabyć w następujących cenach:

trybuny – 337 zł
trybuny (premium) – 456 zł
trybuny (górne; nienumerowane) – 227 zł
Golden Circle – 356 zł
Golden Circle (EE) – 465 zł
płyta – 256 zł

W sprzedaży dostępne są również pakiety VIP w cenach od 1072 zł do 4756 zł.

art. Damian Kramczyk

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.