News Ticker

Festiwal ŻYROCK poszukuje sponsorów! Bądź jednym z nich

Aktualności

Zespół Immortal Dreams z Żyrardowa czeka na zgłoszenia sponsorów Festiwalu Rockowego Żyrock 2015 w Żyrardowie. Organizatorzy ze swojej strony oferują pakiet reklam (m.in. logo na stronie www.zyrock.pl, w mediach społecznościowych, na plakatach, ulotkach.

Żyrock to inicjatywa zespołu Immortal Dreams z Żyrardowa. To przedsięwzięcie, które ma na celu promowanie młodych zespołów poruszających się w gatunku szeroko rozumianego rock’n’roll’a. Immortal Dreams chciał zorganizować wydarzenie muzyczne, które miało dobrze kojarzyć się z regionem miasta Żyrardów. Żyrock to także miejsce spotkań młodych kapel rockowych, tu mogą zaprezentować swoje możliwości, swój materiał szerszej grupie odbiorców. W roku 2014 na scenie zaprezentowało się 16 zespołów, a wśród nich kilka naprawdę solidnych marek, m.in. Venflon, Lostbone, Kaatakilla, Leash Eye. Honorowy patronat na Żyrockiem 2014 objął Prezydent Miasta Żyrardowa.

Inicjatywę wspierają także: Szerytattoo autorskie studio tatuażu w Warszawie, Emka Group, Szkoła Językowa i Kancelaria Tłumaczy Lang Center Tłumacze, Centrum Obsługi Rynku Nieruchomości Biur-Mar sp. z o.o.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość nadsyłania zgłoszeń do II edycji Żyrocka w Centrum Kultury w Żyrardowie. Wystarczy wysłać maila zawierającego: nazwę zespołu, link do fb, youtube, krótką biografię oraz dane kontaktowe na adres: managerimmortald@tlen.pl Z wybranymi zespołami organizatorzy skontaktują się w terminie do 25.09.2015r.

więcej informacji na stronie: www.zyrock.pl

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.