News Ticker

Chester Bennington wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo!

Aktualności

Chester Bennington | noiseprn.com

Chester Bennington, wokalista Linkin Park, nie żyje. Chester Bennington popełnił samobójstwo w czwartek, 20 lipca, w dzień urodzin Chrisa Cornella wokalisty legendarnego Soundgarden, z którym był w bliskich kontaktach przyjacielskich. Odszedł w wieku 41 lat. Oficjalne informacje o śmierci podał serwis TMZ.

Chester Bennington popełnił samobójstwo, wieszając się w swojej rezydencji w Kaliforni. Jego ciało znaleziono dziś o 9 rano czasu amerykańskiego w Los Angeles. Informację jako pierwszy podał portal TMZ.com, zweryfikowało ją już BBC, smutną nowinę potwierdził także kolega z zespołu Mike Shinoda na swoim oficjalnym twitterze:

„Jestem załamany i w szoku, ale to niestety prawda. Oficjalne oświadczenie zostanie wydane wkrótce.”

Chester Bennington od wielu lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, cierpiał również na depresję. Muzyk zostawił żonę oraz osierocił szóstkę dzieci.

Chester Bennington dołączył do grupy Linkin Park w 1999 roku i od tamtego momentu był głównym wokalistą. Razem z zespołem nagrał siedem albumów. Ostatni z nich, zatytułowany „One More Light”, ukazał się w tym roku. Bennington w swoich tekstach często poruszał tematykę depresji i problemów psychicznych, czego dobrym przykładem był singiel z ostatniego albumu zatytułowany „Heavy”, w którym śpiewał o „piętrzących się, niepotrzebnych problemach”.

www.facebook.com/linkinpark

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.