News Ticker

Chemia wypuszcza „Let Me”. Nowy album już w sprzedaży!

Aktualności

źródło: chemiasound.com

Dziś premiera krążka „Let Me”. Nowy album warszawskiej rockowej kapeli Chemia powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. W efekcie powstał album pełen mocnych riffów, o którym leader zespołu Wojtek Balczun powiedział:

“Chcieliśmy pokazać prawdziwą twarz zespołu i włożyliśmy całe serce w album „Let Me”. Przed sesją nagraniową rozmawiałem z Mike`em Fraserem o artystycznej wizji tej płyty. Dla mnie naturalną rzeczą było to, by płyta zabrzmiała jak najbliżej naszego koncertowego soundu. Mike zgodził się w ze mną w stu procentach. Jego credo to pokazać na płycie zespół tak, jak brzmi na żywo.”

W Polsce w październiku rozpocznie się trasa koncertowa Chemii, promująca najnowszy album.  Jak mówi Łukasz Drapała, wokalista zespołu:

“To, co dla nas najważniejsze, to bliski kontakt z fanami, dlatego nie chowamy się na backstagu. Na koncertach używamy tego samego wejścia, tego samego wyjścia, tego samego kibla i tego samego baru, co nasza publiczność. Wysyłamy prostą wiadomość, jesteśmy w tym razem i razem z naszymi fanami będziemy świętować”.

Spis utworów: 1. Fun Gun 2. She 3. The Luck 4. Let Me 5. I Love You So Much 6. Grey 7. The Shadow 8. Done 9. Don’t Kill The Winner 10. We Toxic 11. Gotta Love Me 12. Send Me The Ravens

Poniżej prezentujemy klip do utworu „Fun Gun”, który od kilku dni stale utrzymuje się na pierwszych pozycjach listy przebojów Antyradia!

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.