News Ticker

Chemia ujawnia Medley kilku utworów z nadchodzącej płyty

Aktualności

źródło: chemiasound.com

Na oficjalnym Facebooku grupy pojawił się link z dostępem do odsłuchania ich najnowszych kompozycji. Zespół prezentuje w nim kilka wybranych fragmentów z najnowszego albumu.

Ciekawostką jest, że cały medley zaprezentowany został w formie stacji radiowych, w których to pomiędzy utworami z płyty wplecione zostały takie klasyki jak Stairway To Heaven – Led Zeppelin, czy We Are The Champions – Queen.

Za produkcje najnowszego wydawnictwa Chemii odpowiedzialny jest słynny producent Mike Fraser (m.in. Metallica, AC/DC, Aerosmith, Led Zeppelin). W efekcie powstał album wyposażony w potężne riffy. Leader zespołu Wojtek Balczun powiedział:

“Chcieliśmy pokazać prawdziwą twarz zespołu i włożyliśmy całe serce w album „Let Me”. Przed sesją nagraniową rozmawiałem z Mike`em Fraserem o artystycznej wizji tej płyty. Dla mnie naturalną rzeczą było to, by płyta zabrzmiała jak najbliżej naszego koncertowego soundu. Mike zgodził się ze mną w stu procentach. Jego credo to pokazać na płycie zespół tak, jak brzmi na żywo.”

Masteringiem zajął się Adam Ayan (m.in. Foo Fighters, Nirvana). Na płycie zespołu gościnnie pojawił się Brent Fitz, perkusista grupy The Conspirators, znany również ze współpracy ze Slashem. Premiera krążka „Let Me” planowana jest wczesną jesienią.

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze