News Ticker

Bullet For My Valentine powracają do brzmienia z „The Poison”?

Aktulności

źródło: http://rawpowermanagement.com

Nowy krążek Walijczyków zatytułowany „Venom” swoją premierę datuje na 15 sierpnia 2015r. Zespół zdążył już w tym czasie wypuścić dwa single promujące to wydawnictwo. Pierwszy z nich to „No Way Out”, a drugi „You Want a Battle? (Here’s a War)”. Po przesłuchaniu wcześniej wymienionych kawałków słychać, że grupa chce powrócić do ciężkiego i agresywnego brzmienia. Wokalista Bullet For My Valentine Matt Tuck udzielił wywiadu, w którym powiedział, że fani zespołu oczekują po nowej płycie cięższego grania.

Ludzie chcą wkurzonego zespołu. Pisząc teksty na nowy krążek starałem się przypomnieć sobie czasy, w których nie czułem się za dobrze i pisać w stylu, w którym kiedyś pisałem. To w rezultacie doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Z premedytacją dokonałem tego, by zrobić coś co nie było zbyt przyjemne. – Matt Tuck

Krążek „The Poison” był strzałem w dziesiątkę, późniejsze albumy nie dorównały brzmieniowo i kompozycyjnie temu wydawnictwu. Jaka będzie najnowsza płyta? Sądząc po dwóch pierwszych singlach „Venom” może próbować mierzyć się z wydanym w 2005r „The Poison”.

Poniżej wideo ze studia nagraniowego.

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze