News Ticker

ANN

Muzyczne odkrycia

Zespół ANN / fot. www.arpiniu.com

Jak twierdzi zespół ANN muzyka to nie prześciganie się w newsach i lajkach. Dla nich to sposób na długie i szczęśliwe życie.

Inicjatorką całego “zamieszania” jest wokalistka Ana Spławska, która pod koniec 2013 roku odważyła się stworzyć “coś swojego”. Jak wiadomo, marzenia czasem się spełniają. Obecnie (od stycznia 2015r.) zespół tworzą muzycy z Kościana (Ana, Tomek) i Opalenicy (Paweł, Marcin). Koncertują, bo granie sprawia im niewyobrażalną przyjemność. Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest dla nas najważniejszy i nie da się go zamienić na żaden inny. Liczą się ludzie, dźwięki i wzajemna chemia między nimi.

Dyskografia:
“Ostrożna” – singiel – 2015, na który składają się dwa utwory:

1. “Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” – tekst/Ania Spławska,muzyka/Paweł Siudej
2. “Ostrożna” – tekst/Ania Spławska,muzyka/Paweł Siudej

Kompozycje zarejestrowane we wrześniu tego roku, w gdańskim Custom34 Studio. Producentem nagrania jest Piotr Łukaszewski. Za mastering odpowiada Jacek Miłaszewski.

Utwór “Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” 4 tygodnie temu trafił do poczekalni Listy Przebojów Programu 3. Zespół przygotowuje się do stworzenia ruchomych obrazków do obu utworów z singla “Ostrożna”. W 2016 r. planują wrócić do studia Custom34 i nagrać płytę długogrającą.

www.facebook.com/ZespolANN

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.