News Ticker

Ania Rusowicz wystąpi na dużej scenie podczas 21 Przystanku Woodstock

Aktualności

Stało się! Ania Rusowicz wystąpi na dużej scenie podczas 21 Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Koncert odbędzie się 30 lipca i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Zeszłoroczny występ Ani Rusowicz na małej scenie sprawił, że Kostrzyn nad Odrą przez chwilę zmienił się w farmę Maxa Yasgursa – czyli miejsce, w którym odbył się prawdziwy Woodstock Festival 1969 w Bethel koło Nowego Jorku.

To był niesamowity klimat! Takiej muzyki nam potrzeba, mam nadzieje, że za rok Ania wystąpi na dużej scenie.

– mówił mężczyzna po koncercie artystki. Nie mogło być zatem inaczej, 8 lipca 2015r Jerzy Owsiak podczas swojej autorskiej audycji „Się kręci” oficjalnie ogłosił, że Ania Rusowicz wystąpi ponownie na Przystanku Woodstock tym razem na deskach dużej sceny.

fot. Darek Dylski

Będzie to koncert w ramach hippisowskiego projektu „Flower Power”, w którym oprócz Ani Rusowicz wezmą udział tacy artyści jak: Natalia Przybysz, Dawid Podsiadło, Organek, Tymon Tymański, Gienek Loska, Grzegorz Kupczyk, Piotr Nalepa, Natalia Sikora, Michał Kielak, Ragaboy, Kev Fox, Kamil Czeszel.

Jerzy Owsiak mówi: „Uwielbiamy przygotowywać na Przystanek Woodstock wielkie muzyczne projekty. Nie będzie inaczej i w tym roku. Tym razem już w czwartek o 18:00 zapraszamy Was bardzo gorąco pod Dużą Scenę na koncert „Flower Power”. Tym koncertem chcemy pokłonić się twórcom całej ery muzyki, pod którą podpisuje się Przystanek Woodstock – muzyki, która stworzyła amerykański Woodstock, która stworzyła pokolenie dzieci kwiatów, która w sposób niezwykły ubarwiła czas hipisów i przyczyniła się do budowania niezwykle pokojowego, tolerancyjnego i pełnego wzajemnej miłości społeczeństwa, które tak jak szybko powstało, tak szybko zniknęło, pozostawiając po sobie niezwykłe wspomnienia, tęsknoty i chęć powtórzenia tego fenomenu. Nasz festiwal na takich tradycjach wyrósł i ma to szczęście, że kiedy mówimy o pokoju, o przyjaźni, o miłości, to są to niezmienne hasła, co roku aktualne i zrzeszające tak dużo ludzi dobrej woli”.

Zapowiada się niezwykłe wydarzenie, a psychodeliczne dźwięki i klimat tegorocznego koncertu na zawsze wpiszą się w historię festiwalu.

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze