News Ticker

AERO-VEDERCI POLAND!

Aktualności

Aerosmith | źródło: aeroforceonejapan.com

Ponad 150 milionów sprzedanych albumów, setki zagranych koncertów i ponad 47 lat historii to wszystko dorobek zespołu Aerosmith, który zawita do naszego kraju już 2 czerwca 2017 r. z pożegnalną trasą „Aero-Vederci Baby!”.

Aerosmith to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup rock’n’rollowych na świecie, nie dziwi zatem ogromny sukces niedawnej trasy po Ameryce Południowej. Na jej kanwie zespół postanowił ogłosić kolejny tour – tym razem po Europie i niestety – tym razem ostatni. Steven Tyler, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton i Brad Whitford wyruszą w muzyczną podróż, którą zaczęli blisko 47 lat temu.

Oficjalny plakat | www.livenation.pl

Fani zespołu mogą być pewni, że ten muzyczny express wypełniony będzie hitami, ale również utworami mniej znanymi, z rożnych względów ważnymi dla zespołu. Każdy, kto był na ostatnim koncercie Aerosmith w łódzkiej Atlas Arenie wie, że takiego wydarzenia nie można przegapić.

Koncert w Polsce zaplanowany jest na 2 czerwca 2017 r. w Tauron Arenie (Kraków). Będzie to szósty z serii siedemnastu koncertów na naszym kontynencie. Ceny biletów kształtują się w następujący sposób:

trybuny premium – 499 zł , trybuny – 249 – 397 zł , Golden Circle – 379 zł , Golden Circle (EE) – 549 zł płyta – 249 zł , niepełnosprawni – 249 zł

art. Damian Kramczyk

Poprzedni post
Następny post

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.